Veselīgas dzīves privātuma politika S.C.

 

Healthylife S.C. ciena jūsu privātumu un apņemas lai to aizsargātu, ievērojot šo privātuma politiku, kas atbilst EIROPAS PARLAMENTA UN PADOMES REGULAI (ES) 2016/679 (2016. gada 27. aprīlis) par fizisko personu aizsardzību attiecībā uz personas datu apstrādi un par personu brīvu pārvietošanos. šādus datus, un atceļ Direktīvu 95/46/EK (Vispārīgā datu aizsardzības regula). Ar šo mēs iepazīstinām ar mūsu privātuma politiku. Izmantojot mūsu vietni, jūs paužat savu piekrišanu šajā Privātuma politikā aprakstītajai praksei. Termins "tīmekļa vietne" nozīmē tiešsaistes veikalu, kas pieejams vietnē www.lymeherbs.pl, kā arī jebkuru citu tīmekļa vietni, ko pārvalda Healthylife S.C.

Šī konfidencialitātes politika nosaka informācijas veidus un dati, kurus mēs varam savākt no jums un kurus varat mums pārsūtīt, apmeklējot vai izmantojot mūsu vietni, kā arī mūsu praksi, kas saistīta ar šādas informācijas un datu vākšanu, izmantošanu, glabāšanu, aizsardzību un izpaušanu.</ span>

Šī konfidencialitātes politika attiecas uz informāciju un dati, ko mēs apkopojam:

  • vietnē vai tīmekļa vietnē;

  • e-pasta sarakstes vai citas elektroniskas sarakstes veidā;

  • kad izveidojat kontu vietnē;

  • kad reģistrējaties mūsu informatīvajiem izdevumiem.

 

Lūdzu, uzmanīgi izlasiet mūsu konfidencialitātes politiku un tajos ietvertie principi un prakse saistībā ar jūsu informāciju un datiem, kā arī veids, kā mēs tos apstrādājam. Ja jūs neizsakāt savu piekrišanu mūsu principiem un praksei, jums nevajadzētu izmantot mūsu vietni. Apmeklējot vai izmantojot vietni, jūs paužat savu piekrišanu šai konfidencialitātes politikai.

 

Šī konfidencialitātes politika var tikt mainīta no plkst. ik pa laikam. Ja turpināsit lietot vietni pēc tam, kad mēs to pārveidosim, mēs uzskatīsim, ka izteiksiet savu piekrišanu šādām izmaiņām, tāpēc iesakām regulāri pārbaudīt, vai konfidencialitātes politikā nav atjauninājumu.

 

Datu administrators

Visi personas dati, kas sniegti vai apkopoti šo vietni galvenokārt administrē Healthylife Martin Karov, Monika Karov S.C., kuras juridiskā adrese ir: ul. Wolności 101, 41-500 Chorzów, Polija.

 

Healthylife S.C. apkopotie dati

Dati par iesniegto pasūtījumu: Iesniedzot pasūtījumus ar Lymeherbs veikalā mēs lūdzam jūs norādīt savu pilnu vārdu, dzimumu, pasta adresi, tālruņa numuru un e-pasta adresi. Šie dati ļaus mums apstrādāt Jūsu pasūtījumus, ar Jums sazināties, ja rodas problēmas ar pasūtījuma izpildi, kā arī nosūtīt elektronisku pasūtījuma vai pasūtījuma izpildes apstiprinājumu.

 

Tiešsaistes konts: Pasūtījuma iesniegšanas brīdī mēs piedāvājam iespēju izveidot tiešsaistes kontu. Ja jūs piekrītat iepriekš minētajam, mēs uzglabāsim jūsu sniegtos personas datus klientu datu bāzē. Tas ļaus ātrāk izpildīt turpmākos pasūtījumus. Tiešsaistes konta dzēšana neizraisīs mūsu saglabāto personas datu dzēšanu. Jūs varat piekļūt saviem personas datiem un tos labot jebkurā laikā.

 

Darījumu vēsture:  Mēs uzturēsim elektronisko reģistru no visiem Lymeherbs veikalā iesniegtajiem pasūtījumiem.

 

Informācijas izdevums: Mūsu biļetens informē abonentus par jaunākajām cenām , piedāvājumi un produkti. Mēs to nosūtām tikai tiem lietotājiem, kuri piekrita to saņemt. Abonementu varat atcelt jebkurā brīdī, šāda iespēja ir iekļauta arī katrā nosūtītajā biļetenā; varat arī anulēt abonementu, izmantojot mūsu vietnē pieejamo veidlapu.

 

IP adrese: Mēs reģistrējam jūsu IP adresi, no plkst. kuru apmeklējat mūsu vietni. Tas ļauj mums identificēt interneta pakalpojumu sniedzēju (ISP) un nesatur nekādu informāciju par jums kā indivīdu. Mēs izmantojam šo informāciju, lai labāk izprastu, no kurienes nāk mūsu tīkla trafika.

 

Dati par bērniem:  Mūsu vietne nav paredzēta izmanto personas, kas jaunākas par sešpadsmit (16) gadiem, tāpēc mēs lūdzam jaunākas personas nesniegt savus personas datus mūsu tīmekļa vietnē. Mēs tīši neievācam informāciju un datus no bērniem, kas jaunāki par sešpadsmit (16) gadiem, bez viņu vecāku atļaujas.

 

Sīkfaili </span >Tīmekļa vietne izmanto sīkfailus, proti, mazus teksta failus nosūtīts uz interneta lietotāja datoru, identificējot viņu tādā veidā, kas nepieciešams konkrētās darbības vienkāršošanai vai atspējošanai. Sīkfaili ir nekaitīgi gan datoram, gan tā lietotājam un viņa/viņas datiem.

Sīkfailu aktivizēšanas nosacījums ir to pieņemšanu, izmantojot tīmekļa pārlūkprogrammu, un neizņemot tos no cietā diska. Varat arī tos atspējot pārlūkprogrammas iestatījumos, kas var ierobežot vai liegt dažu pakalpojuma daļu izmantošanu.

Sīkfaili var saturēt personas datus lietotājs, lai gan vairumā gadījumu tā būs tikai viņa/viņas e-pasta adrese. Šie dati ir pieejami tikai konkrētā datora Lietotājam un mūsu pakalpojumam.

 

Google Analytics: Tīmekļa vietne izmanto Google Analytics pakalpojumu lai uzraudzītu mūsu vietnes lietošanu. Šo pakalpojumu nodrošina Google, Inc. ("Google"). Google Analytics pamatā ir sīkfailu mehānisms, kurā faili tiek ievietoti lietotāja datorā, lai pakalpojums varētu analizēt, kā lietotāji to izmanto. Izmantojot šos datus – mēs varēsim uzlabot Vietnes lietojamību, arhitektūru un funkcionalitāti. Sīkdatņu radītā informācija par tās lietotāja iespējām izmantot vietni (cita starpā viņa/viņas IP adrese) tiek pārsūtīta uzņēmumam Google un saglabāta tā serveros Amerikas Savienotajās Valstīs.

 

Kā Healtylife S.C. izmanto jūsu datus?

Informācijas izpaušana

Healthylife S.C. nenodrošinās jūsu personīgo dati mārketinga nolūkos visiem uzņēmumiem, kas nepieder Healthylife S.C.

Healthylife S.C. nodrošina jūsu personas datus līgumslēdzēji, pakalpojumu sniedzēji un citas trešās puses, ar kurām tā sadarbojas un kurām, pamatojoties uz parakstītajiem līgumiem, ir pienākums saglabāt personas datu konfidencialitāti vai izmantot tos tikai tiem nolūkiem, kādiem mēs tām sniedzam datus.</span >

 

Kā Healthylife aizsargā jūsu datus?

Mēs veicam pasākumus, lai aizsargātu jūsu personīgo datu aizsardzību pret nejaušu nozaudēšanu vai to pārlūkošanu, izmantošanu, pārveidošanu vai izpaušanu no nepilnvarotu personu puses. Visa informācija un dati, ko mēs saņemam no jums, tiek glabāti drošos serveros, kurus aizsargā ugunsmūri. Izmantojot mūsu vietni, jūs paužat savu piekrišanu jūsu personas datu pārsūtīšanai uz šiem serveriem.

Atkarīga ir arī jūsu personas datu drošība uz tevis. Ja iestatāt paroli, lai pieteiktos mūsu tīmekļa vietnē, jūs esat atbildīgs par tās noslēpšanu. Lūdzu, nevienam neizpaudiet savu paroli.

Diemžēl informācijas pārsūtīšana, izmantojot Internets nav pilnīgi drošs. Lai gan mēs darām visu iespējamo, lai aizsargātu jūsu personas datus, mēs nevaram garantēt to drošību mūsu vietnē. Jūs sūtāt visus datus, uzņemoties risku. Mēs neuzņemamies nekādu atbildību par konfidencialitātes iestatījumu vai aizsardzības pasākumu apiešanu vietnē.

 

Piekļuve datiem un to atjaunināšana

Laipni lūdzam piekļūt saviem datiem un atjauniniet tos jebkurā laikā.

Lai iepazītos ar jūsu personas datiem , sazinieties ar mums pa e-pastu contact@lymeherbs.eu, norādot savu pilnu vārdu un adresi (verifikācijas nolūkā).

 

Klienta piekrišanas atsaukšana personas datu apstrādei

Klientam ir tiesības atteikties viņa/viņas atļauja savu personas datu apstrādei jebkurā laikā. Piekrišanu var atsaukt, rakstiski izsakot gribu atsaukt personas datu apstrādes atļauju, izmantojot elektronisko pastu: kontakt@lymeherbs.pl vai pa pastu uz adresi: Healthylife S.C. ul. Wolności 101, 41-500 Chorzów.

Uzņēmums var uzglabāt personas datus klients, neskatoties uz viņa/viņas gribas izteikšanu atsaukt piekrišanu personas datu apstrādei, ja rodas apstākļi, kas ierobežo šīs tiesības, piemēram:

  • situācija, kad datu apstrāde ir nepieciešama pretenziju noteikšanai, izskatīšanai vai aizstāvēšanai.

 

Klienta personas datu apstrādes laiks

Klienta personas dati tiks apstrādā līdz piekrišanas atsaukšanai un pēc šādas atsaukšanas uz datu administratora tiesību vai prasījumu noilguma periodu pret administratoru.

 

Šīs politikas izmaiņas

Jebkuras izmaiņas šajā konfidencialitātes politikā tiks publicēti šajā mūsu vietnes apakšlapā.

 

Kontaktinformācija

Jautājumi vai komentāri par šo konfidencialitātes politiku un jebkuru saistīto praksi var nosūtīt uz: kontakt@lymeherbs.lv

Product added to wishlist
Product added to compare.