Choose a searcher

Koudena atbalsta programma

Koudena atbalsta programma

Koudena protokols

Zāļu veikals Lymeherbs piedāvā pilnu Kaudena protokola produktu klāstu. Kaudena protokols ir Dr. W. Lee Cowden izstrādāts protokols, kas paredzēts cilvēkiem ar Laima slimību un ar Laima slimību saistīto simptomu mazināšanai. Kaudena protokols tiek izmantots arī citām ērču pārnēsātām blakusinfekcijām.

Cowden protokolā ir iekļauti 14 dažādi Nutramedix produkti, tostarp 7 augu izcelsmes preparāti, kas pazīstami kā Microbial Defense un kuriem piemīt antibakteriāla iedarbība. Kaudena protokolā ietilpst: Banderol, Burbur-pinella, Cumanda, Enula, Houttuynia, Magnija malāts, Mora, pētersīļi, Samento, Sealantro, Serrapeptaza, Sparga, Stevia, Takuna.

Visu Kaudena protokolā iekļauto produktu vispārīgo īpašību apraksts:

Banderol Microbial Defense : piemīt pretiekaisuma īpašības, ir plašs antibakteriālo, pretvīrusu un pretparazītu īpašību spektrs. Pateicoties šīm īpašībām, Banderol ir efektīvs pret Borrelia baktērijām un ērču pārnēsātām blakusinfekcijām, piemēram, Babesia, Bartonella, Chlamydia, Ehrlichia, Mycoplasma, Rickettsia un citomegalovīrusu.

 

Burbur-pinella Detox : atbalsta smadzeņu un centrālās nervu sistēmas detoksikāciju, kā arī attīra organismu no toksīniem un biotoksīniem. Izvada toksīnus no smadzenēm, perifērās nervu sistēmas un mugurkaula. Baurbur-pinella attīra asinis un starpšūnu telpas, detoksicē aknas, nieres un limfātisko sistēmu. Efektīvi samazina diskomfortu, kas pavada Herx reakciju.

Cumanda Microbial Defense : piemīt pretiekaisuma īpašības, tai ir plašs antibakteriālo, pretvīrusu un pretparazītu īpašību spektrs. Pateicoties šīm īpašībām, Cumanda ir efektīva pret Borrelia baktērijām un ērču pārnēsātām blakusinfekcijām. Tā sastāvā esošajām vielām ir arī spēcīga pretsēnīšu iedarbība pret Candida, Aspergillus un Mucor sēnēm. Aktīvajām vielām piemīt īpašības, kas šķērso hematoencefālisko barjeru.

Enula Microbial Defense : piemīt pretiekaisuma īpašības, tai ir plašs antibakteriālu, pretsēnīšu, pretvīrusu un pretparazītu īpašību spektrs. Enula ir efektīva gan pret borēlijām, gan pret dažām Babesia sugām.

Houttuynia Microbial Defense : piemīt pretiekaisuma īpašības, tai ir plašs antibakteriālo un pretsēnīšu īpašību spektrs. Pateicoties šīm īpašībām, Houttuynia ir efektīva pret Borelia Borrelia un ērču pārnēsātām blakusinfekcijām. Tas ir īpaši efektīvs pret Bartonelia.

Magnija malāts : magnija forma, ko organisms ļoti labi uzsūc. Magnijs ir būtisks minerāls, kas nepieciešams pareizai ķermeņa darbībai. Magnijs ir būtisks normālas nervu un smadzeņu darbības, sirds ritma un asinsspiediena uzturēšanai. Magnijs ir nepieciešams arī pareizai skeleta muskuļu kontrakcijai un atslābināšanai, kā arī gludo muskuļu zarnās, aizkuņģa dziedzera kanālā, žultsvados utt.

Mora Microbial Defense : piemīt pretiekaisuma īpašības un plašs antibakteriālo, pretvīrusu, pretsēnīšu un pretparazītu īpašību spektrs.

Pētersīļu Detox : parāda īpašības, kas attīra organismu no toksīniem un biotoksīniem. Preparāta sastāvā esošās aktīvās vielas attīra aknas, nieres, limfātisko sistēmu un starpšūnu telpas, attīra asinis. Pētersīļu Detox efektīvi mazina simptomus, kas saistīti ar Herx reakciju. Turklāt tas papildina dzelzs, kalcija, riboflavīna, tiamīna, C vitamīna, karotīnu un A vitamīna trūkumu.

Samento Microbial Defense : Samentoj sastāvā esošās aktīvās vielas ir efektīvi imūnsistēmas modulatori, tām piemīt plašs antibakteriālas, pretvīrusu, pretsēnīšu un pretparazītu darbības spektrs. Pateicoties šīm īpašībām, Samento ir efektīvs pret Borrelia burgdorferii baktērijām un cita veida Borrelia baktērijām, kā arī pret ērču pārnēsātām blakusinfekcijām.

Sealantro Metal Detox : atbalsta ķermeņa detoksikāciju no smagajiem metāliem, kā arī biotoksīniem un daudzām citām toksiskām vielām.

Serrapeptāze : ir proteolītisks (olbaltumvielu sadalošais) enzīms, ko iegūst no zīdtārpiņu gremošanas sistēmas. Šī enzīma funkcija ir sagremot fibrīnu, kas aizsargā Borrelia baktērijas. Serrapeptāze palīdz noārdīt mikrobu bioplēvi. Fibrīna sadalīšanās, kas aizsargā baktērijas, padara imūnsistēmas šūnas efektīvas, uzbrūkot un apkarojot patogēnos mikroorganismus. Serapeptāze uzlabo skābekļa transportēšanu uz audiem, sadalot fibrīnu, kas pielipis kapilāru sieniņām. Rezultātā audos, kur dominēja anaerobie apstākļi, ti, labvēlīgi baktēriju vairošanai, vide tiek mainīta uz baktēriju izdzīvošanai nelabvēlīgiem aerobiem apstākļiem.

Sparga Sulphur Detox : atbalsta sulfoantibiotiku un citu sulfonamīdu saturošu zāļu izvadīšanu no organisma, kas bloķē ķermeņa sulfātu ceļus un toksīnu konjugācijas ceļu caur glutationu.

Stevija : piemīt antibakteriāla iedarbība pret visām Borrelia baktēriju attīstības formām. Tas ietekmē baktēriju radīto bioplēvi. Stēvijai ir arī plašs pretsēnīšu un antioksidantu darbības spektrs.

Takuna Microbial Defense : ir ļoti spēcīgas antibakteriālas, pretvīrusu un pretsēnīšu īpašības. Takuna samazina simptomus, kas saistīti ar infekciju.

Ja izlemjat piemērot Cowden Protocol, lūdzu, rūpīgi ievērojiet izstrādājumiem pievienotās instrukcijas. Norādījumi ir ļoti detalizēti un satur tabulas par produkta lietošanu katru dienu. Produkti salikti gatavos iepakojumos un sadalīti komplektos 1. mēnesis - 9. mēnesis.

  Produktu filtrs
Kategorijas
Produkta veids
Product added to wishlist
Product added to compare.