Lietošanas noteikumi un nosacījumi

Uzņēmuma informācija

 

Veselīgs dzīvesveids Mārtiņš Karovs, Monika Karova S.C. 

PVN numurs: PL6342828337, uzņēmuma reģistrācijas numurs: 243565136.

Adrese: ul. Wolności 101, 41-500, Chorzów, Polija

 

 

Vispārīgi noteikumi

 

 • Jūs varat veikt pasūtījumus, izmantojot mūsu drošo iepirkšanās vietni www.lymeherbs.eu. Varat arī veikt pasūtījumus, izmantojot mūsu e-pastu: contact@lymeherbs.eu.
 • Visās cenās ir iekļauts PVN, un tās var tikt mainītas bez iepriekšēja brīdinājuma.
 • Visas pretenzijas par īsu piegādi vai bojājumiem ir jāpaziņo 3 dienu laikā pēc piegādes.
 • Mēs neesam atbildīgi, ja šajā vietnē pieejamā informācija nav precīza, pilnīga vai aktuāla. Šajā tīmekļa vietnē ietvertā informācija par veselību ir sniegta tikai izglītojošiem nolūkiem, un tā nav paredzēta, lai aizstātu diskusijas ar ārstu vai citu veselības aprūpes sniedzēju.
 • Jūs piekrītat, ka Polijas Republikas tiesību akti regulē jebkuru šīs vietnes izmantošanu, neņemot vērā noteikumus, kas attiecas uz likumu kolīziju, kas piemērotu citas jurisdikcijas materiālos likumus, tostarp attiecībā uz jebkādiem strīdiem, kas izriet no jūs izmantojat šo vietni vai materiālus no šīs vietnes.
 • Mēs paturam tiesības atteikt jebkuru pasūtījumu, ko veicat pie mums. Mēs varam pēc saviem ieskatiem ierobežot vai atcelt iegādātos daudzumus vienai personai, mājsaimniecībai vai pasūtījumam. Šie ierobežojumi var ietvert pasūtījumus, kas veikti, izmantojot vienu un to pašu klienta kontu, to pašu kredītkarti un/vai pasūtījumus, kuriem tiek izmantota viena un tā pati norēķinu un/vai piegādes adrese.
 • Jūsu personas informācijas iesniegšanu, izmantojot veikalu, nosaka mūsu konfidencialitātes politika.
 • Reizēm mūsu vietnē vai Pakalpojumā var būt informācija, kas satur drukas kļūdas, neprecizitātes vai izlaidumus, kas var būt saistīti ar produktu aprakstiem, cenām, akcijām, piedāvājumiem, produktu piegādes maksām, tranzīta laikiem un pieejamību. Mēs paturam tiesības jebkurā laikā bez iepriekšēja brīdinājuma (tostarp pēc pasūtījuma iesniegšanas) labot kļūdas, neprecizitātes vai izlaidumus, kā arī mainīt vai atjaunināt informāciju vai atcelt pasūtījumus, ja kāda informācija Pakalpojumā vai jebkurā saistītā vietnē ir neprecīza. .

 

Atgriešana/atmaksa/atcelšana

 

 • Jūs varat mums atgriezt preces 14 dienu laikā pēc sūtījuma saņemšanas.
 • Sūdzības gadījumā, lūdzu, nekavējoties nosūtiet bojātās preces veikalam pa pastu. Tomēr uzņēmums nepieņem sūtījumus, kas sūtīti pēcnā. Ar pretenzijas nosūtīšanu saistītās izmaksas tiks nekavējoties pārskaitītas uz Klienta norādīto bankas kontu pēc sūtījuma saņemšanas un sūdzības pieņemšanas. Atgrieztajām precēm ir jāpievieno pirkuma apliecinājums un aizpildīta atgriešanas veidlapa (atgriešanas veidlapu var lejupielādēt šeit). Ja sūdzība ir pamatota, prece pēc iespējas tiks apmainīta vai klientam atmaksātas tās izmaksas. Bojātas preces ir preces ar tehniskiem defektiem. Sūdzības izskatīšanas laiks ir līdz 14 darba dienām, tomēr veikals veic visus pasākumus, lai sūdzību atrisinātu pēc iespējas īsākā laikā. Ja sūdzība tiek noraidīta, preces tiek nosūtītas atpakaļ uz klienta rēķina.
 • Ja preces tiek atgrieztas atvērtas, bet tiek atklātas, ka tās NAV bojātas/bojātas, mēs nevaram atmaksāt pirkuma cenu.
 • Atgriešanas izmaksas: lūdzu, ņemiet vērā, ka mēs varam atmaksāt tikai pasta izdevumus par preces atgriešanu, kur; mēs nosūtījām jums nepareizu preci, vai prece ir bojāta vai bojāta. Mēs neatmaksāsim pasta izdevumus par precēm, kas atrastas labā darba kārtībā. Ja preces tiek atgrieztas no valsts, kas nav Eiropas Savienības dalībvalsts, jums var būt jāmaksā Polijas muitas nodevas un nodevas, kas Pārdevējam ir jāsedz, lai saņemtu preces.
 • Jūs varat atcelt savu pasūtījumu jebkurā laikā pirms tā nosūtīšanas, lai saņemtu pilnu atmaksu, sazinoties ar mums pa e-pastu contact@lymeherbs.eu. Naudas atmaksa tiks apstrādāta 3 darba dienu laikā.

 

 

Maksājums

 

 • Varat maksāt, izmantojot Przelewy24 (Visa/MasterCard kredītkartes/debetkartes), Revolut, PayPal, tiešo bankas pārskaitījumu un dažās valstīs skaidras naudas piegādes iespēju.

 

 

Piegāde/piegāde

 

 • Standarta piegāde: pasūtījumi parasti tiek nosūtīti 1–5 darbadienu laikā no iegādes brīža.
 • Starptautiskajiem pasūtījumiem, lūdzu, sazinieties ar vietējo muitas iestādi, lai iegūtu informāciju par importa ierobežojumiem un licencēm. Par visiem tarifiem, nodokļiem un nodevām sedz klients.
 • Pasūtījuma kopsavilkumā tiks parādīta atsevišķa maksa par piegādi.

 

Product added to wishlist
Product added to compare.