Choose a searcher

Babēzija

Babēzijas ārstēšana – Bīnera protokols Babēzijai

Garšaugi Babēzijai

 

Babēzija ir parazītisks vienšūnis, kas atgādina malāriju, bet to pārnēsā ērces. Babēzija izraisa slimību, kas pazīstama kā babezioze (citi nosaukumi ir babezioze, babezioze). Babēzijas infekcija bieži pastāv vienlaikus ar Laima slimību un/vai citām ērču pārnēsātām infekcijām. Babeziozes infekcijas simptomi ir no viegliem līdz smagiem. Vieglas formas ļoti bieži netiek atpazītas, jo tās kļūdaini tiek uzskatītas par Laima slimības simptomiem. Agrīnie adoptētāji bieži ziņo par augstu drudzi un drebuļiem. Hroniskas infekcijas var būt nedaudz simptomātiskas, un visbiežāk sastopamie simptomi ir: periodisks drudzis vai zemas pakāpes drudzis, drebuļi un locītavu sāpes, hroniska noguruma sindroms, svīšana un "nespēja pilnībā elpot".

Vienlaicīga Laima spirohetu infekcija pastiprina abu slimību simptomus, tad to gaita kļūst smagāka un sekas organismam ir nopietnākas. Pēc tam simptomi var būt stipras galvassāpes, hemolītiskā anēmija, centrālās nervu sistēmas traucējumi, augsts drudzis un krampji. Tika konstatēta Borrelia un Babesia spirohetu sinerģiska, savstarpēji pastiprinoša iedarbība uz ķermeni. Borrelia DNS parādās skaidrāk un ilgāk uzkavējas asinsritē, kad notiek vienlaicīga infekcija ar Babesia. Tad negatīvā ietekme uz locītavām, sirdi un nervu sistēmu ir nopietnāka. Dažos blakusinfekciju gadījumos tika konstatēts transversālais mielīts ar roku un kāju parēzi. Slimības attīstība no sākuma ir straujāka, atveseļošanās periods ir garāks, un simptomu spektrs ir daudz plašāks.

 

Babēzijas ārstēšana – Bīnera protokols Babēzijai

 

Daudzi ārstniecības augi ļoti efektīvi apkaro Babēzijas infekcijas, pret kurām vienšūņiem neveidojas imunitāte. Tāpat kā Laima slimības gadījumā, arī babeziozes gadījumā pretmikrobu iedarbība ir tikai viens no elementiem, kas noved pie efektīvas terapijas.

Ārstējot babēziozi, uzmanība jāpievērš svarīgajiem babēzijas darbības mehānismiem, kas kavē tās ārstēšanu. Babesia dabisko augu ārstēšanā tiek ņemts vērā katrs no šiem aspektiem.

Tāpat kā malārijas embriji, Babēzija iekļūst sarkanajās asins šūnās – eritrocītos, kur, attīstoties un vairojoties, tos iznīcina. Turklāt Babēzijas infekcijas gaitā var rasties kapilāru asinsvadu aizsprostošanās un mikrocirkulācijas stagnācija, jo traukos nogulsnējas bojāto eritrocītu fragmenti. To klātbūtne asinsritē var izraisīt aknu, nieru un liesas iekaisumu.

Vēl viens svarīgs Babesia infekcijas mehānisms ir spēcīga negatīva ietekme uz imūnsistēmu. Babēzija ļoti specifiskā veidā maina imūno polaritāti, kas maina cilvēka imūnreakciju no Th 1 uz Th 2. Tas noved pie sliktas imūnsistēmas reakcijas uz infekciju un organisms nevar izvadīt šo patogēnu.

Dabiskajā babeziozes ārstēšanā visbiežāk lietotie Buhner ieteiktie augi (norādīti oficiālajā Buhner tīmekļa vietnē buhnerhealinglyme.com) ir: Alchornea cordifolia, Cryptolepis sanguinolenta, Sida acuta. Tie ir augi, kuriem ir spēcīga pretprotozoāla iedarbība un sistēmiska iedarbība, ti, tie izplatās pa visu asinsriti, tādējādi ietekmējot katru šūnu un orgānu. Turklāt tie stiprina imūnsistēmu, un Sida acuta aizsargā sarkanās asins šūnas. Mēs iesakām šim protokolam pievienot L-arginīnu. Babēzija ir ļoti jutīga pret L-arginīnu, tāpēc L-arginīna papildināšana palīdz inhibēt Babēzijas infekciju. Buhnera protokols Babesia ārstēšanai ir viens no populārākajiem dabiskajiem Babesia infekcijas ārstēšanas veidiem.

Ar izturīgākām infekcijām ir vērts izmantot plašāku protokolu, kas ieteikts Buhnera grāmatā "Laima koinfekciju dabiskās ārstēšanas metodes: Anaplasma, Babesia un Ehrlichia". Šajā gadījumā lietoto augu un preparātu daudzums ir daudz lielāks, proti: Cryptolepis, Bidens pilosa, Artemisina, Sida acuta, Salvia miltiorrhiza, Piena dadzis, Ashwagandha, Panax žeņšeņs, Lakrica, Schisandra, L-arginīns, B2 vitamīns. Šajā Babēzijas augu kombinācijā papildus iedarbojoties pret babēzijām, stiprina imunitāti, aizsargā eritrocītus un orgānus, jūs arī uzlabosiet citokīnu kaskādes regulēšanu, aizsargāsiet endotēliju, kavēsiet argināzes veidošanos, kā arī paaugstināsiet L-arginīns un slāpekļa oksīds (NO).

Garšaugi, ko izmanto Babēzijas dabiskajā ārstēšanā, visaptveroši ietekmēs daudzus infekcijas mehānismus. Ja Babēzijas ārstēšanai vēlaties izmantot ārstniecības augu terapiju, neaizmirstiet izlasīt Buhnera piedāvāto protokolu, kā arī tā kontrindikācijas.

  Produktu filtrs
Kategorijas
Produkta veids
Product added to wishlist
Product added to compare.