Choose a searcher

Ērlihija - anaplazma

Dabiska Ērlihijas un anaplazmas ārstēšana – Bīnera protokols

Ehrlichia / Anaplasma augi

 

Ehrlichia ir gramnegatīva intracelulāra baktērija, kas parasti uzbrūk baltajām asins šūnām - leikocītiem. To izraisītās slimības ir nosauktas pēc leikocītu veida, pret kuriem tās uzbrūk. Tās ir: cilvēka granulocitārā erlihioze un cilvēka monocītiskā ērlihioze.

Anaplazma ir intracelulārs patogēns mikroorganisms, kas uzbrūk baltajām asins šūnām, galvenokārt polinukleārajiem granulocītiem (neitrofīliem, neitrofiliem).

Ehrlichia un Anaplasma tika klasificētas kā Laima slimības vienlaicīgas infekcijas.

Biežākie Ehrlichia infekcijas simptomi ir: pseidogripas simptomi, ti, drudzis virs 38°C, galvassāpes, muskuļu un locītavu sāpes, augšējo elpceļu iekaisums, klepus, bet arī muskuļu un locītavu sāpes, savārgums, trombocitopēnija, leikopēnija, hiponatriēmija – nātrija deficīts, slikta dūša un vemšana, sistoliski sirds trokšņi, palielinātas aknas un/vai liesa, palielināti limfmezgli, kā arī vieglas ādas izmaiņas – makulopapulāri izsitumi.

Anaplazma izraisa simptomus, kas līdzīgi ērlihijas simptomiem. Turklāt tas var izraisīt arī kuņģa-zarnu trakta simptomus, piemēram, caureju.

Gan Ehrlichia, gan Anaplasma infekciju laikā ir raksturīgas morfoloģijas izmaiņas. Slimībai progresējot, samazinās balto asinsķermenīšu (leikopēnija) līmenis, samazinās trombocītu līmenis (trombocitopēnija) un palielinās tādi aknu darbības rādītāji kā ASAT un ALAT.

 

Dabiska ērlihijas un anaplazmas ārstēšana

 

Buhner ir viens no retajiem ārstniecības augu speciālistiem, kurš tik dziļi aprakstījis šo infekciju mehānismu un izstrādājis Ērlihijas un Anaplazmas augu protokolu.

Ērlihijas un anaplazmas dabiskās ārstēšanas metodes ir ņemtas no Stīvena Haroda Buhnera grāmatas "Laima koinfekciju dabiskās ārstēšanas metodes: anaplazma, babēzija un ērlihija".

Ehrlichia un Anaplasma ārstēšana ar augiem tiek veikta tādā pašā veidā, tāpēc abas šīs infekcijas tika iekļautas vienā protokolā.

Buhners, tāpat kā visos savos augu protokolos, norāda, ka ar tīri pretmikrobu iedarbību nepietiek. Savā protokolā viņš ņem vērā visu šo baktēriju infekcijas mehānismu.

Galvenie antibakteriālie augi pret Ehrlichia un Anaplasma ir: Houttuynia cordata, Salvia miltiorrhiza, lakrica, Kudzu (Pueraria labota), ķīniešu galvaskauss (latīņu Scutellaria baicalensis).

Šie augi arī kavē baktēriju izraisīto citokīnu kaskādi. Citokīnu kaskādes inhibīcija izjauc infekcijas procesu un barības vielu iegūšanu no saimniekšūnām, ko veic baktērijas.

Baktēriju ietekme uz imūnsistēmu ir ļoti nozīmīga. Ērlihija uzbrūk daudzkodolu asins leikocītiem, tāpēc tās galvenā eksistences vieta inficētajā organismā ir neitrofīli (saukti arī par neitrofiliem vai neitrocītiem). Neitrofīli ir vislielākā leikocītu grupa. Leikocīti, savukārt, ir imūnsistēmas šūnas. Baktērijas traucē normālu neitrofilu darbību. Tātad tā izmanto mūsu pašu imūnsistēmu, lai rastu patvērumu no imūnsistēmas uzbrukuma, ne tikai slēpjoties imūnās šūnās, bet arī pasliktinot to funkcijas. Turklāt Ehrlichia kavē interleikīna-2 veidošanos liesā, veicina interleikīna 4 ražošanas palielināšanos un gamma interferona ražošanas samazināšanos.

Imūnsistēmas modulācijai Buhner iesaka lietot augus: Angelica sinensis, Astragalus membranceus, lakrica, Ashwagandha (indiešu žeņšeņs, latīņu Withania somnifera), korejiešu žeņšeņs (Panax ginseng), ķīniešu kordicepss, houttuginseng, panavia miltiorhi. galvaskausa cepure (latīņu Scutellaria baicalensis).

Ehrlichia negatīvi ietekmē tādu orgānu darbību kā liesa, aknas, kaulu smadzenes un limfātiskā sistēma.

Piena dadzis aizsargā aknas.

Salvia miltiorrhiza aizsargās liesu.

Garšaugi, kas aizsargā kaulu smadzenes, ir: Angelica sinensis, Astragalus, lakrica, Cordyceps, Korejas žeņšeņs (Panax ginseng), Salvia miltiorrhiza.

Ehrlichia un Anaplasma dabiskās ārstēšanas protokolā ir iekļauti pat 11 dažādi augi. Tas ir ļoti sarežģīts protokols. Buhners savā protokolā dažus no šiem augiem sagrupē maisījumos, kas ievērojami atvieglo protokola ieviešanu.

Līdzīgu ārstniecības augu maisījumu sarakstu, kas pagatavoti no Buhnera ieteiktajiem augiem, var atrast šādās gatavajās tinktūrās:

HS Herbal Mix satur macerātu, kas izgatavots no Houttuynia cordata garšauga un Salvia miltiorrhiza saknes (sarkanās salvijas).

CKC Herbal Mix satur macerātu, kas izgatavots no Ķīnas galvaskausa saknes (latīņu Scutellaria baicalensis), Kudzu saknes (Pueraria Lobata) un Kordicepsa (Cordyceps sinensis).

ALA Herbal Mix satur macerātu, kas izgatavots no Angelica sinesis saknes, lakricas saknes (Glycyrrhizae glabra) un Astragalus saknes (Astragalus membranceus).

 

Dabiska ārstēšana ar Ehrlichia un Anaplasma augiem vispusīgi ietekmēs daudzus infekcijas mehānismus. Ja vēlaties lietot ārstniecības augus Ehlichia un Anaplasma ārstēšanai, neaizmirstiet izlasīt visu Buhnera piedāvāto protokolu, kā arī tā kontrindikācijas.

  Produktu filtrs
Kategorijas
Produkta veids
Product added to wishlist
Product added to compare.