Choose a searcher

Mikoplazma

Dabiska mikoplazmas ārstēšana – mikoplazmas augi

Garšaugi mikoplazmas ārstēšanai

 

Mycoplasma pneumoniae ir vēl viena baktērija, kas pieder pie Laima blakusinfekciju grupas. Mikoplazma ir baktērija, kurai trūkst šūnu sienas. Tā visattālākā daļa ir citoplazmas membrāna. Mikoplazma šūnu sienas trūkuma dēļ uzrāda daudz lielāku elastību un tāpēc spēj pieņemt dažādas formas. Šūnu sienas trūkums ir arī iezīme, kas to atšķir no citām ērču pārnēsātām blakusinfekcijām.

Mikoplazma galvenokārt izraisa elpošanas un uroģenitālās sistēmas infekcijas. Tomēr arvien vairāk tiek uzskatīts, ka tas var izraisīt sistēmiskas infekcijas, skarot katru orgānu un izraisot daudzas hroniskas slimības, tostarp reimatoīdo artrītu. Slimība var būt ļoti dažāda: no asimptomātiskas, caur lokāliem simptomiem (piemēram, elpceļu infekcijas), līdz sistēmiskām infekcijām. Citas infekcijas (piemēram, Borēlijas spirohetas vai hlamīdijas) novājinātā organismā mikoplazmas infekcija var izraisīt ļoti nopietnus simptomus. Mikoplazma var uzbrukt, cita starpā, nervu sistēmai, muskuļiem (ieskaitot sirdi) un locītavām. Inficēšanās ar šo patogēnu simptomi ir ļoti līdzīgi Laima slimības simptomiem.

Izplatīta infekcija var izpausties šādos veidos: nogurums, kas nepāriet pēc atpūtas, slodzes nepanesamība, neiroloģiskas disfunkcijas, garīgās problēmas, kognitīvās problēmas, bezmiegs, depresija, galvassāpes, muskuļu un locītavu sāpes, locītavu pietūkums, sāpes limfmezglos. , elpošanas problēmas, svīšana, slikta dūša, sāpes vēderā, drudzis, hronisks konjunktivīts, ādas izmaiņas (izsitumi, eritēma), sirds muskuļa, perikarda, aknu, aizkuņģa dziedzera iekaisums un citi simptomi.

 

Dabiska mikoplazmas ārstēšana

 

Dabiskā mikoplazmas ārstēšanā tiek izmantoti daudzi augi. Viena no visefektīvākajām dabiskajām metodēm šīs infekcijas ārstēšanai ir Stīvena Buhnera protokols par mikoplazmu no viņa grāmatas "Laima slimības blakusinfekciju dziedināšana: Bartonellas un mikoplazmas papildinoša un holistiska ārstēšana".

Tāpat kā citos protokolos, Buhner liek lielu uzsvaru uz visaptverošu ietekmi uz Mycoplasma, kas aptvers visu sarežģīto infekcijas mehānismu. Dabiskā mikoplazmas ārstēšana ar ārstniecības augiem balstās gan uz antibakteriālo, gan imūno regulējumu, izjaucot citokīnu kaskādi, aizsargājot šūnas un orgānus, pret kuriem uzbrukušas baktērijas, un papildinot barības vielas, kas tika "izlietotas" infekcijas laikā.

Buhner izvēlas visaptverošu Mycoplasma augu komplektu, kas ietekmē katru no iepriekš minētajiem aspektiem. Savā mikoplazmas dabiskās ārstēšanas protokolā viņš iesaka terapijā ieviest šādus ārstniecības augus: Cordyceps sinensis, ķīniešu galvaskauss (latīņu Scutellaria baicalensis), Isatis, Houttuynia cordata, Sida acuta, Schisandra, Sibīrijas žeņšeņs, Rhodiola rosae. Augu terapija jāpapildina arī ar N-acetilcisteīnu (NAC) un E vitamīnu.

Trīs no iepriekšminētajiem augiem: Šizandra, Sibīrijas žeņšeņs, Rhodiola rosae ieteicams lietot kā augu maisījumu. ERS Herbal Mix ir gatavs produkts, kas satur šo trīs augu macerātu.

Liela problēma, kas rodas mikoplazmas infekcijas laikā, ir baktēriju ļoti liela daudzuma barības vielu patēriņš infekcijas procesa laikā. Papildināšana ar uzturvielām ir būtiska cīņā pret simptomiem, kas saistīti ar mikoplazmas infekciju. Jūs varat līdzsvarot uzturvielu trūkumu ar diētu vai papildu piedevām. Uzturvielas, kas nepieciešamas, lai papildinātu cīņā pret mikoplazmu, ir: B vitamīni, holīns, cinks, varš, selēns, aminoskābes (L-triptofāns, L-treonīns, L-serīns, L-arginīns) un neaizstājamās taukskābes.

Dabiska ārstēšana ar mikoplazmas augiem vispusīgi ietekmēs daudzus šīs infekcijas mehānismus. Ja vēlaties lietot augus mikoplazmas ārstēšanai, neaizmirstiet izlasīt visu Buhnera ierosināto protokolu, kā arī kontrindikācijas.

  Produktu filtrs
Kategorijas
Produkta veids
Product added to wishlist
Product added to compare.