Choose a searcher

Hlamīdijas

Dabiska hlamīdiju ārstēšana – hlamīdiju ārstniecības augi

Garšaugi hlamīdijām

 

Chlamydia pneumoniae ir gramnegatīva baktērija, taču tās šūnu siena ir daudz stingrāka nekā parasti atrodama gramnegatīvajās baktērijās.

Hlamīdijas ir viena no ērču pārnēsātām blakusinfekcijām.

Chlamydia pneumoniae bieži ietekmē elpošanas sistēmu, izraisot pneimoniju (bieži sauktu par netipisku pneimoniju), bronhītu, laringītu, faringītu, rinītu, sinusītu un izraisa astmas simptomus.

Chlamydia pneumoniae ir ļoti svarīga Laima slimības diferenciāldiagnozē, jo tā var izraisīt nervu sistēmas traucējumus, miokardītu un reaktīvo artrītu. Chlamydia pneumoniae infekcijas ārpusplaušu simptomi ļoti ilgu laiku var būt latenti un bieži vien ir grūti atpazīstami.

Chlamydia pneumoniae izraisīto reaktīvo artrītu bieži ir grūti atšķirt no Laima artrīta. Chlamydia pneumoniae infekcijas gaitā uzmanība jāpievērš arī Guillain-Bare sindromam. Guillain-Barré sindroms ir autoimūna slimība, kas izraisa akūtu vairāku sakņu demielinizējošu iekaisumu, kurā imūnsistēma uzbrūk perifērās nervu sistēmas daļām, izraisot muskuļu vājumu un tirpšanas sajūtu dažādās ķermeņa daļās.

Turklāt Chlamydia pneumoniae var izraisīt citus simptomus, piemēram: hronisku nogurumu, dedzinošu sajūtu dažādās ķermeņa daļās, paralīzi, insultu, problēmas ar asinsspiedienu, galvassāpes, demenci, garīgu miglu, psihiskus traucējumus, sāpes sēkliniekos.

 

Dabiska hlamīdiju ārstēšana

 

Daudzi augi ir ļoti efektīvi cīņā pret hlamīdijām. Viena no visefektīvākajām dabiskajām metodēm hlamīdiju ārstēšanā ar ārstniecības augiem ir Bīnera protokols par hlamīdijām no Stīvena Haroda Buhnera grāmatas "Laima boreliozes dabiskā dziedināšana un hlamīdijas un plankumainā drudža riketsioze".

Galvenie antibakteriālie augi pret Chlamydia pneumoniae ir augi, kas satur berberīnu. Šādi augi, cita starpā, ir bārbele vai Kanādas zeltbrūns (Goldenseal, latīņu Hydrastis canadensis). Ķīniešu galvaskausam (latīņu Scutellaria baicalensis) piemīt antibakteriālas īpašības pret hlamīdijām. Buhner arī iesaka lietot A vitamīnu. Retinols (A vitamīna metabolīts) kavē hlamīdiju spēju inficēt endotēliju un epitēlija šūnas.

Hlamīdijas, tāpat kā citi intracelulāri patogēni no ērču pārnēsāto infekciju grupas, inducē citokīnu kaskādi. Citokīni ir informatīvas molekulas, kas atvieglo baktēriju infekcijas procesu un barības vielu ieguvi no saimniekšūnām. Tāpēc citokīnu kaskāde ir jāinhibē, lai izjauktu hlamīdiju infekcijas procesu.

Salvia miltiorrhiza un ķīniešu galvaskauss (latīņu Scutellaria baicalensis) ir galvenie augi, kas inhibē citokīnu kaskādi, ko Buhner ieteica savā dabiskajā hlamidiozes ārstēšanas protokolā.

Hlamīdijas arī pārtver saimnieka imūnsistēmas reakcijas un funkcijas. Tāpēc hlamīdijas var radikāli atjaunot cilvēka imūnsistēmu tā, lai tā pielāgotos savai priekšrocībām. Nepareizi funkcionējoša imūnsistēma nepamana baktēriju radītos draudus un necīnās ar infekciju. Anomālijas imūnsistēmas darbā bieži noved pie autoimūniem traucējumiem. Neregulēta imūnsistēma ir problēma ne tikai infekcijas laikā, bet arī pēc ārstēšanas beigām, kas radīs turpmākas sekas. Garšaugi ļoti efektīvi modulē imūnās funkcijas un atjauno pareizu imūnsistēmas darbību.

Buhnera priekšlikums šajā gadījumā ir trīs garšaugi: Ashwagandha (Indijas žeņšeņs, latīņu Withania somnifera), lakrica un Cordyceps sinensis. Saskaņā ar Buhnera ieteikumiem šie trīs augi ir ieteicami augu maisījuma veidā. ACL Herbal Mix produkts satur gatavu Ashwagandha (Indijas žeņšeņa, latīņu Withania somnifera), kordicepsa un lakricas macerātu.

Baktērijas uzbrukto šūnu un orgānu aizsardzība ir vēl viena Buhnera protokolu neatņemama ārstēšanas sastāvdaļa. Baktērijām ir milzīga, destruktīva ietekme uz orgāniem. Orgānu un šūnu aizsardzībai vienmēr jābūt jebkuras terapijas neatņemamai sastāvdaļai. Salvia miltiorrhiza, Cordyceps sinensis un Bidens pilosa šeit spēlē galveno lomu kā būtiska sastāvdaļa hlamīdiju dabiskajā ārstēšanā ar ārstniecības augiem.

Dabiskā hlamīdiju ārstēšana vispusīgi ietekmēs daudzus infekcijas mehānismus. Ja vēlaties lietot ārstniecības augus hlamīdijām, neaizmirstiet izlasīt visu Buhnera ierosināto protokolu, kā arī tā kontrindikācijas.

  Produktu filtrs
Kategorijas
Produkta veids
Product added to wishlist
Product added to compare.