Vitamīns D3 Forte 4000IU, 120 kaps

Vitamīns D3 Forte 4000IU, 120 kaps

ALI02
9,09 €
rating Lasīt 2 atsauksmes
Vidējais vērtējums: 10/10 Pārskatu skaits: 2

D vitamīns palīdz uzturēt veselus kaulus un zobus. Tas atvieglo kalcija uzsūkšanos un palīdz uzturēt tā pareizu līmeni asinīs.

 

Vitamīns D3 Forte 4000SV

 

D vitamīns palīdz uzturēt veselus kaulus un zobus. Tas atvieglo kalcija uzsūkšanos un palīdz uzturēt tā pareizu līmeni asinīs. Turklāt D vitamīns atbalsta muskuļu sistēmas un imūnsistēmas darbību.

 

MedicaLine

MedicaLine ir Polijas medikamentu un uztura bagātinātāju ražotājs, kas vietējā tirgū darbojas kopš 2007. gada. MedicaLine pieder uztura bagātinātāju zīmols Aliness. Aliness zīmola produkti satur dabiskus savienojumus, kuriem raksturīga ātra un augsta aktīvo vielu uzsūkšanās. Viņu piedāvājumā esošos vitamīnus var lietot cilvēki, kuri ievēro bezglutēna diētu, kā arī cilvēki ar alerģijām un laktozes nepanesamību.

Uztura bagātinātājs

Sastāvdaļas: palielinātājs: Extra Virgin olīveļļa, liellopa želatīns, glicerīns, ūdens, D3 vitamīns no lanolīna (holekalciferols).

 

Kapsula ir piepildīta ar olīveļļu, kas satur lielu daudzumu dabisko tauku. Dabīgie tauki veicina D vitamīna uzsūkšanos.

 

Saturs ieteicamajā dienas porcijā (1 kapsula) (References dienas devas %): D3 vitamīns - 100 mikrogrami = 4000 jm (2000,00%)

 

Ieteicamā dienas deva: Lietojiet 1 kapsulu dienā, vēlams ēdienreizes laikā.

 

Neto svars: 120 kapsulas

 

Uzglabāšana: Sargāt no gaismas, uzglabāt istabas temperatūrā, sausā, maziem bērniem nepieejamā vietā.

 

Uzmanību: Dienas laikā nepārsniedziet ieteicamo dienas devu. Šo produktu nevar lietot grūtnieces vai sievietes, kas baro bērnu ar krūti. Šo produktu nevar izmantot kā daudzveidīga uztura aizstājēju.

 

Jauns
rating 10
2021-08-04
Anonymous
rating 10
2020-09-08
Apostolos

Klienti, kuri iegādājās šo preci nopirka arī:

Product added to wishlist
Product added to compare.