E vitamīns 400IU Jaukti tokoferoli - 100 kapsulas

E vitamīns 400IU Jaukti tokoferoli - 100 kapsulas

SWA14
15,37 €
rating Izlasiet atsauksmi
Vidējais vērtējums: 10/10 Pārskatu skaits: 1

E vitamīns kā tokoferolu maisījums ir vislabāk asimilējamā E vitamīna forma. E vitamīns ir spēcīgs antioksidants, kas cīnās ar brīvajiem radikāļiem un aizsargā taukskābes pirms to oksidēšanās.

 

E vitamīns 400 SV jaukti tokoferoli


E vitamīns jauktie tokoferoli ir vislabāk asimilējamā E vitamīna forma. E vitamīns ir spēcīgs antioksidants, kas cīnās ar brīvajiem radikāļiem un aizsargā taukskābes pirms to oksidēšanās. Turklāt tas novērš priekšlaicīgu eritrocītu sadalīšanos un ir iesaistīts sarkano asins šūnu skābekļa transportēšanā uz visām ķermeņa šūnām. E vitamīnam ir tieša ietekme uz muskuļu darbību. Tas arī atbalsta imūnsistēmu, palielina šūnu reakciju un uzlabo T limfocītu darbību.


Swanson®

Swanson Health Products ir amerikāņu uztura bagātinātāju ražotājs un izplatītājs, kas dibināts 1969. gadā. Uzņēmums ir lielākais privātais vitamīnu katalogu mazumtirgotājs ASV. Tās produkti tiek ražoti saskaņā ar labu ražošanas praksi (GMP).

Uztura bagātinātājsSastāvs: E vitamīns (D-alfa tokoferols un tokoferola maisījums: beta-tokoferols, delta-tokoferols un gamma-tokoferols), kapsulas apvalks: želatīns, mitrinātājs: glicerīns, veģetārā un sojas eļļa, attīrīts ūdens.

Saturs ieteicamajā dienas porcijā (1 kapsula): E vitamīns (D-alfa tokoferola un tokoferola maisījums: beta-tokoferols, delta-tokoferols un gamma-tokoferols) - 267mg alfa-tokoferola ekvivalents

Ieteicamā dienas deva: Viena kapsula dienā ēdienreizes laikā.

Neto svars: 58 g - 100 kapsulas


Uzglabāšana: Sargāt no gaismas, uzglabāt istabas temperatūrā, sausā, maziem bērniem nepieejamā vietā.

Uzmanību: Nepārsniedziet ieteicamās dienas porcijas. E vitamīnu 400 SV nevar lietot grūtnieces vai sievietes, kas baro bērnu ar krūti. Šo produktu nevar izmantot kā daudzveidīga uztura aizstājēju.

Jauns
Sehr gut
rating 10
2023-12-25
K.und G. Deutschland
Schnelle Lieferung, danke

Klienti, kuri iegādājās šo preci nopirka arī:

Product added to wishlist
Product added to compare.