K2 D3 vitamīns (60 porcijas)

K2 D3 vitamīns (60 porcijas)

FM17
Obecnie brak na stanie
7,55 €

Uztura bagātinātājs F-VIT D3 MAX K2 satur dabiski iegūtu vitamīnu K2 MK-7, vitamīnu D3 no lanolīna un inulīnu no cigoriņa saknes pulvera veidā. K vitamīns palīdz uzturēt veselīgus kaulus.

 

K2 D3 vitamīns

Uztura bagātinātājs F-VIT D3 MAX K2 satur dabiski iegūtu vitamīnu K2 MK-7, vitamīnu D3 no lanolīna un inulīnu no cigoriņa saknes pulvera veidā. K vitamīns palīdz uzturēt veselīgus kaulus. Tas ir iesaistīts arī kalcija transportēšanā no asinsvadiem uz kaulaudiem un palīdz novērst asinsvadu pārkaļķošanos. D vitamīns ir būtisks veselīgu kaulu un zobu uzturēšanai. Tas piedalās pareizajā kalcija uzsūkšanā un izmantošanā un tā pareiza līmeņa uzturēšanā asinīs. Turklāt D vitamīns atbalsta muskuļu sistēmas un imūnsistēmas darbību. Inulīns veicina kalcija uzsūkšanos.

Uztura bagātinātājs F-VIT D3 K2 MAX -7, kam raksturīga ļoti augsta uzsūkšanas spēja. K2 vitamīna F-VIT D3 MAX ražošanai tiek izmantotas tikai augu izcelsmes sastāvdaļas (geraniols, farnesols) bez sojas pievienošanas. F-VIT D3 MAX K2 tiek ražots no ģenētiski nemodificētām (ģenētiski nemodificētām) izejvielām. Uztura bagātinātājs F-VIT D3 MAX K2 nesatur pildvielas, konservantus, krāsvielas, saldinātājus.

 

FORMEDS Sp. z oo

Uzņēmums FORMEDS Sp. z oo specializējas uztura bagātinātāju ražošanā tīrā pulvera veidā bez pievienotiem konservantiem, krāsvielām un saldinātājiem. Tā piedāvā dabiskus, efektīvus un drošus produktus. Viss ražošanas process notiek saskaņā ar HACCP sistēmu. Tās produktu ražošanai izmantotās izejvielas tiek iegūtas no cienījamiem Eiropas piegādātājiem.

 

Sastāvs: inulīns (cigoriņu sakne), vitamīns K2 (menahinons-7), vitamīns D3 (holekalciferols).

 

Saturs ieteicamajā dienas devā (0,8 g) (uztura atsauces vērtība %):

K2 vitamīns MK-7 - 100 µg (133%)

D vitamīns - 2000 SV / 50 µg (2000%)

Inulīns - 800 mg.

 

Ieteicamā dienas deva: pievienojiet 1 porciju (1 kausiņu) tasē ar 200 ml ūdens vai cita dzēriena un samaisiet. Lietojiet 1 reizi dienā ēdienreizes laikā.

 

Neto svars: 48 g. Porcijas vienā traukā: 60.

 

Uzglabāšana: Uzglabāt istabas temperatūrā sausā, maziem bērniem nepieejamā vietā.

 

Uzmanību: Nepārsniedziet ieteicamās dienas porcijas patēriņam dienas laikā. Produktu nedrīkst lietot grūtnieces un sievietes, kas baro bērnu ar krūti.

 

Jauns

Klienti, kuri iegādājās šo preci nopirka arī:

Product added to wishlist
Product added to compare.