C vitamīns MAX (60 porcijas)

C vitamīns MAX (60 porcijas)

FM18
7,55 €
rating Izlasiet atsauksmi
Vidējais vērtējums: 10/10 Pārskatu skaits: 1

Uztura bagātinātājs F-VIT C MAX satur C vitamīnu, D3 vitamīnu un cinku (citrātu) pulvera veidā. Levorotatory C vitamīnam pulvera veidā ir raksturīga ļoti augsta uzsūkšanās spēja.

 

C vitamīns MAX

 

 

Uztura bagātinātājs F-VIT C MAX satur C vitamīnu, D3 vitamīnu un cinku (citrātu) pulvera veidā. Levorotatory C vitamīnam pulvera veidā ir raksturīga ļoti augsta uzsūkšanās spēja. C vitamīns atbalsta pareizu imūnsistēmas darbību un aizsargā šūnas no oksidatīvā stresa. Tas arī palīdz uzturēt normālu enerģijas vielmaiņu un mazina nogurumu un nespēku. D vitamīns palīdz uzturēt veselus kaulus un zobus. Tas piedalās pareizajā kalcija uzsūkšanā un izmantošanā un tā pareiza līmeņa uzturēšanā asinīs. Turklāt D vitamīns atbalsta muskuļu sistēmas un imūnsistēmas darbību. Cinks ir viens no svarīgākajiem mikroelementiem, kas nepieciešami pareizai organisma darbībai. Tas atbalsta pareizu imūnsistēmas darbību, piedaloties T-šūnu attīstībā.

F-VIT C MAX tiek ražots no ģenētiski nemodificētām (ģenētiski nemodificētām) izejvielām. Uztura bagātinātājs F-VIT C MAX nesatur pildvielas, konservantus, krāsvielas, saldinātājus.

 

 

FORMEDS Sp. z oo

Uzņēmums FORMEDS Sp. z oo specializējas uztura bagātinātāju ražošanā tīrā pulvera veidā bez pievienotiem konservantiem, krāsvielām un saldinātājiem. Tā piedāvā dabiskus, efektīvus un drošus produktus. Viss ražošanas process notiek saskaņā ar HACCP sistēmu. Tās produktu ražošanai izmantotās izejvielas tiek iegūtas no cienījamiem Eiropas piegādātājiem.

 

Sastāvdaļas: C vitamīns (L-askorbīnskābe), cinks (cinka citrāts), D vitamīns (holekalciferols).

Saturs ieteicamajā dienas porcijā (1 g) (References dienas devas %):

C vitamīns - 1000 mg (1250%)

D vitamīns-1 000 SV / 25 μg (500%)

cinka citrāts - 32 mg, tai skaitā 10 mg cinka (100%).

 

Ieteicamā dienas deva: Pievienojiet 1 porciju (1 kausiņu) tasē ar 200 ml ūdens vai cita dzēriena un samaisiet. Lietojiet 1 reizi dienā ēdienreizes laikā.

Neto svars: 61,92 g. Porcijas vienā traukā: 60

Uzglabāšana: Uzglabāt istabas temperatūrā sausā, maziem bērniem nepieejamā vietā.

 

Uzmanību: Nepārsniedziet ieteicamās dienas porcijas patēriņam dienas laikā. Produktu nedrīkst lietot grūtnieces un sievietes, kas baro bērnu ar krūti.

Jauns
rating 10
2021-10-01
Merlinchanteur
Pas encore débuter la cure, à suivre

Klienti, kuri iegādājās šo preci nopirka arī:

Product added to wishlist
Product added to compare.