Dabīgais E vitamīns 400IU, 100 kapsulas

Dabīgais E vitamīns 400IU, 100 kapsulas

SWA10
15,37 €

E vitamīns ir spēcīgs antioksidants, kas cīnās ar brīvajiem radikāļiem un aizsargā taukskābes pirms to oksidēšanās. Turklāt tas novērš priekšlaicīgu eritrocītu sadalīšanos un ir iesaistīts sarkano asins šūnu skābekļa transportēšanā uz visām ķermeņa šūnām.

 

Dabīgais E vitamīns

 

 

E vitamīns ir spēcīgs antioksidants, kas cīnās ar brīvajiem radikāļiem un aizsargā taukskābes pirms to oksidēšanās. Turklāt tas novērš priekšlaicīgu eritrocītu sadalīšanos un ir iesaistīts sarkano asins šūnu skābekļa transportēšanā uz visām ķermeņa šūnām. E vitamīnam ir tieša ietekme uz muskuļu darbību. Tas arī atbalsta imūnsistēmu, palielina šūnu reakciju un uzlabo T limfocītu darbību.

 

 

Swanson®

 

Swanson Health Products ir amerikāņu uztura bagātinātāju ražotājs un izplatītājs, kas dibināts 1969. gadā. Uzņēmums ir lielākais privātais vitamīnu katalogu mazumtirgotājs ASV. Tās produkti tiek ražoti saskaņā ar labu ražošanas praksi (GMP).

 

Uztura bagātinātājs


Sastāvdaļas: E vitamīns, želatīns (kapsula), glicerīns (mitrumu izvadošā viela), sojas eļļa , attīrīts ūdens.

Saturs ieteicamajā dienas porcijā (1 kapsula): E vitamīns (D-alfa tokoferola acetāts) - 267 mg alfa-tokoferola ekvivalents (2216% no dienas devas atsauces vērtības).

 

Lietošana: Viena kapsula dienā ēdienreizes laikā

Neto svars: 56 g - 100 kapsulas

Uzglabāšana: Uzglabāt produktu istabas temperatūrā, sausā, maziem bērniem nepieejamā vietā.

Uzmanību: Nepārsniedziet ieteicamo devu dienas laikā. Uztura bagātinātājus nevar izmantot kā daudzveidīga uztura aizstājēju. Produkts nav ieteicams grūtniecēm un sievietēm zīdīšanas periodā.

Jauns

Klienti, kuri iegādājās šo preci nopirka arī:

Product added to wishlist
Product added to compare.