C vitamīns 1000 mg (90 porcijas)

C vitamīns 1000 mg (90 porcijas)

FM01
7,55 €
rating Izlasiet atsauksmi
Vidējais vērtējums: 10/10 Pārskatu skaits: 1

Uztura bagātinātājs F-VIT C 1000 satur C vitamīnu pulvera veidā, kas griežas pa kreisi, kam raksturīga ļoti augsta uzsūkšanās spēja.

 

C vitamīns 1000 mg (90 porcijas)

 

Uztura bagātinātājs F-VIT C 1000 satur C vitamīnu pulvera veidā, kam raksturīga ļoti augsta uzsūkšanās spēja. C vitamīns atbalsta pareizu imūnsistēmas darbību un aizsargā šūnas no oksidatīvā stresa. Tas arī palīdz uzturēt normālu enerģijas vielmaiņu un mazina nogurumu un nespēku.

C vitamīns tiek ražots no ģenētiski nemodificētām izejvielām (ne-ĢM). Uztura bagātinātājs F-VIT C 1000 nesatur pildvielas, konservantus, krāsvielas vai saldinātājus.

 

 

FORMEDS Sp. z oo

Uzņēmums FORMEDS Sp. z oo specializējas uztura bagātinātāju ražošanā tīrā pulvera veidā bez pievienotiem konservantiem, krāsvielām un saldinātājiem. Tā piedāvā dabiskus, efektīvus un drošus produktus. Viss ražošanas process notiek saskaņā ar HACCP sistēmu. Tās produktu ražošanai izmantotās izejvielas tiek iegūtas no cienījamiem Eiropas piegādātājiem.

 

Sastāvdaļas: C vitamīns (L-askorbīnskābe) 

Saturs ieteicamajā dienas porcijā (1g) (References dienas devas %): C vitamīns (L-askorbīnskābe) - 1000 mg (1250%)

 

Ieteicamā dienas deva: Pievienojiet 1 porciju (1 kausiņu) tasē ar 200 ml ūdens vai cita dzēriena un samaisiet. Lietojiet 1 reizi dienā ēdienreizes laikā.

 

Neto svars: 90 g. Porcijas vienā traukā: 90

Uzglabāšana: Uzglabāt istabas temperatūrā sausā, maziem bērniem nepieejamā vietā.

 

Uzmanību: Nepārsniedziet ieteicamās dienas porcijas patēriņam dienas laikā. Produktu nedrīkst lietot grūtnieces un sievietes, kas baro bērnu ar krūti.

Jauns

Klienti, kuri iegādājās šo preci nopirka arī:

Product added to wishlist
Product added to compare.