Magnijs ar vitamīnu B6 (60 porcijas)

Magnijs ar vitamīnu B6 (60 porcijas)

FM06
6,77 €

Uztura bagātinātājs F-MAG B6 satur magniju (citrātu) un vitamīnu B6 pulvera veidā. Magnijs atbalsta muskuļu sistēmu un palīdz uzturēt pareizu elektrolītu līdzsvaru.

 

Magnijs ar vitamīnu B6 (60 porcijas)

 

Uztura bagātinātājs F-MAG B6 satur magniju (citrātu) un vitamīnu B6 pulvera veidā. Magnijs atbalsta muskuļu sistēmu un palīdz uzturēt pareizu elektrolītu līdzsvaru. Tas arī atbalsta pareizu nervu sistēmas darbību un mazina nogurumu un nespēku. B6 vitamīns palielina magnija uzsūkšanos no kuņģa-zarnu trakta un palīdz uzturēt normālu enerģijas metabolismu. Uztura bagātinātājs F-MAG B6 nesatur pildvielas, konservantus, krāsvielas, saldinātājus.

 

 

FORMEDS Sp. z oo

 

Uzņēmums FORMEDS Sp. z oo specializējas uztura bagātinātāju ražošanā tīrā pulvera veidā bez pievienotiem konservantiem, krāsvielām un saldinātājiem. Tā piedāvā dabiskus, efektīvus un drošus produktus. Viss ražošanas process notiek saskaņā ar HACCP sistēmu. Tās produktu ražošanai izmantotās izejvielas tiek iegūtas no cienījamiem Eiropas piegādātājiem.

 

 

Sastāvdaļas: magnija citrāts, vitamīns B6 (piridoksīna hidrohlorīds)

Dienas deva 0,6 g satur (atsauces dienas devas %):

Magnija citrāts 600 mg

tostarp: magnijs (100 mg, 27%).

B6 vitamīns - 0,7 mg (50%).

 

Neto svars: 36,06 g. Porcijas vienā traukā: 60.

 

Lietošana: Pievienojiet 1 porciju (1 kausiņu) tasē ar 200 ml ūdens vai cita dzēriena un samaisiet. Lietojiet 1 reizi dienā ēdienreizes laikā.

 

Uzglabāšana: Aizsargāt Uzglabāt istabas temperatūrā sausā, maziem bērniem nepieejamā vietā.

Uzmanību: Nepārsniedziet ieteicamās dienas porcijas patēriņam dienas laikā. Produkts nav ieteicams grūtniecēm un sievietēm, kas baro bērnu ar krūti. Produktu nedrīkst lietot kā daudzveidīga uztura aizstājēju.

Jauns

Klienti, kuri iegādājās šo preci nopirka arī:

Product added to wishlist
Product added to compare.